Darmowa dostawa od 200 zł

Kategorie Kategorie

Pomysł na prezent dla niego

26/01/2017
złożone przez Marek Pokorski

Ponieważ w naszym sklepie możecie odnaleźć setki niesamowitych i oryginalnych gadżetów, na tyle dużo że czasami można się nawet zagubić, stąd postanowiliśmy Wam nieco pomóc z wyborem jeśli szukacie ciekawego gadżetu na prezent dla bliskiej osoby. W tym przypadku dokładnie pomysłu na prezent dla niego. Chociażby z okazji zbliżających się walentynek, czy nawet dnia chłopaka :)

Ponieważ jak wiadomo każdy ma swój własny gust czy preferencje tego jaki np. film czy grę wideo lubi, stąd w tym poradniku na prezent nie skupiałem się na jakimś konkretnym produkcie czy chociażby bestsellerach z naszego sklepu, a bardziej chciałem zwrócić uwagę na najciekawsze kategorie gdzie można odnaleźć coś zarówno użytecznego czy też wprawiającego w zachwyt każdego faceta.

10 gadżetów i inspiracji do zrobienia swojego wnętrza w stylu Superbohaterów

03/11/2016
złożone przez Marek Pokorski
10 gadżetów i inspiracji do zrobienia swojego wnętrza w stylu Superbohaterów

Nie da się ukryć że aktualnie mamy tzw. boom na superbohaterów. Głównie dzięki bardzo dobrym filmom które pokazały szerszej publiczności że tematyka komiksu to nie tylko banalne historyjki dla dzieci, ale wspaniałe medium które potrafi się charakteryzować wciągającą fabułą i złożonymi bohaterami.

A jak zwykle to co podąża za popularnością danej tematyki to ogrom wszelkiej maści gadżetów którymi my fani możemy pokazać zamiłowanie do swojego ulubionego superbohatera. I dokładnie w tym wpisie chciałem przedstawić 10 takich gadżetów, pomysłów oraz inspiracji do domu, dzięki którym można będzie sobie zmienić nasze szare cztery ściany w prawdziwą Bat-jaskinię lub też w miejsce z innym ulubionym superbohaterem.

Zapraszamy na Konkurs z okazji Halloween

29/10/2016
złożone przez Marek Pokorski
Konkurs z okazji Halloween

Zachęcam do odwiedzenia nas na naszym fanpage @DYSTRYKTZERO, gdzie właśnie z okazji zbliżającego się Halloween przygotowaliśmy specjalny Konkurs w którym można wygrać Bony podarunkowe na kwotę 200 zł do naszego sklepu, lub też dowolnie wybrane Koszulki.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich i jest banalnie prosty :) Potrwa dokładnie do 7 listopada. A sam post konkursowy znajdziecie poniżej.

Przegląd producentów figurek kolekcjonerskich

21/07/2016
złożone przez Marek Pokorski
Przegląd producentów figurek kolekcjonerskich

Bez względu na to czy naszą miłością są komiksowi superbohaterowie, postacie z gier, bohaterowie filmów, czy też świat anime, to jeśli chodzi o reprodukcje w formie figurek oferta niemal dla każdego z tych mediów jest wręcz ogromna i czasami może być nawet przytłaczająca. Mamy na rynku multum różnych producentów którzy robią swoje produkty w różnych skalach w różny sposób, a co za tym idzie także w różnej cenie.

Praktycznie w dzisiejszych czasach będąc fanem kogokolwiek, można znaleźć coś interesującego. Mamy tą dogodność że bez względu na budżet, jeśli chcemy mieć na półce swojego ulubionego bohatera, to z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. I w tym wpisie pragnę zrobić krótki przegląd najpopularniejszych producentów figurek kolekcjonerskich, poniekąd dla każdego segmentu cenowego.

10 pomysłów na prezent Dla Niej z okazji Dnia Kobiet

01/03/2016
złożone przez Marek Pokorski
10 pomysłów na prezent Dla Niej z okazji Dnia Kobiet

Potrzebny prezent na ostatnią chwilę a jednocześnie brak pomysłu co podarować wybrance serca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet (przyp. 8 marca Panowie ;) ) ?! Zachęcam do zapoznania się z naszą listą 10 najciekawszych drobiazgów w sklepie które sądzę że mogłyby przypaść do serca Twojej drugiej połówce.