9/9

Marvel: filmy i seriale 2024 – na co warto czekać?

14/02/2024
Marek jknkj

Przez ostatnie lata Marvel przyzwyczaił widzów do dużej liczby produkcji wypuszczanych każdego roku. W 2023 (podobnie jak w dwóch poprzednich latach) w kinach pojawiały się co najmniej trzy filmy MCU rocznie i kilka seriali. Do tego dochodziły produkcje Sony. A jak będzie w tym roku? Oto lista wszystkich filmów i seriali Marvela zaplanowanych na 2024 rok. 

Filmy Marvela 2024: premiery, które się zbliżają

Na początek ważne wyjaśnienie: gdy chodzi o filmy Marvela, będziemy odnosić się do dwóch, czasem ścierających się uniwersów, a zatem do MCU od Disneya i Marvel Studios oraz do produkcji ze studia Sony. Na czym polega różnica? W największym skrócie:

 • Marvel Cinematic Universe (MCU) to świat Avengersów oraz pokrewnych postaci, a zatem ogromne uniwersum budowane od czasów pierwszego Iron Mana, aż po ostatnią część Strażników Galaktyki. Wchodzą w nie również seriale, które omówimy w kolejnej części tego zestawienia. Co ważne, obecnie ten „świat” się poszerza, bo Disney przejął m.in. wytwórnię 20th Century Fox. A to ona stoi za produkcjami z serii X-men czy za Deadpoolem;
 • Produkcje Marvela od Sony to m.in. filmy z serii o Spider-Manie z Tobey’em Maguirem i Andrew Garfieldem, Venom czy Morbius, a także animacje z serii Spider-Man Uniwersum.

Obie wytwórnie mają na 2024 rok nowe propozycje dla fanów Marvela. Co jednak może zaskakiwać – jest wśród nich tylko jedna produkcja MCU. Oto lista.

Madame Web – premiera 14 lutego 2024 r.

Listę filmów Marvela na 2024 rok otwiera Madame Web od Sony Studios. 

Kim jest Madame Web? To postać, która po raz pierwszy pojawiła się w komiksach o Spider-Manie w 1980 roku. Naprawdę nazywa się Cassandra Webb. W komiksach to jasnowidzka pracująca jako profesjonalne medium, która od czasu do czasu wspiera Spider-Mana.

Filmowa wersja tej postaci, grana przez Dakotę Johnson (znaną m.in. z Pięćdziesięciu Twarzy Greya), bardzo luźno nawiązuje do tej znanej z komiksów. W Madame Web to młoda ratowniczka medyczna pracująca na Manhattanie, która odkrywa zdolności jasnowidzenia oraz telekinezy. Wizje prowadzą ją do spotkania z trzema dziewczynami: Julią Carpenter (Sydney Sweeney), Mattie Franklin (Celeste O’Connor) i Anyą Corazon (Isabela Merced), którym zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo.

Kim są trzy młode kobiety? Jeśli znasz komiksy, ich nazwiska mogą Ci wiele powiedzieć. [Uwaga, spoiler!] Wszystkie to przyszłe Spider-Women.

Czwórka bohaterek będzie musiała stawić czoło tajemniczemu Ezekielowi Simsowi – badaczowi o mocach podobnych do Spider-Mana, który dodatkowo może przepowiadać przyszłość. Jak zakończy się ta walka? Jaką rolę odegra w niej Madame Web?

Pozostaje mieć nadzieje, że tej produkcji będzie bliżej do pierwszego Venoma niż np. do fatalnego Morbiusa.

Deadpool 3 – premiera 26 lipca 2024 r.

Trzecia część Deadpoola to ta, która (nareszcie!) wkracza do MCU. Naszym zdaniem to najciekawsza premiera Marvela 2024. Dlaczego? Bo szykuje się dużo dobrej zabawy, a w obsadzie, poza niezastąpionym Ryanem Reynoldsem jako Deadpoolem, pojawi się m.in. Hugh Jackman powracający do roli Wolverine’a.

Jak dokładniej będzie wyglądać fabuła tej produkcji? Na razie nie wiadomo zbyt wiele, ale zapowiada się dobrze i widać, że MCU coraz śmielej czerpie z uniwersum X-menów. Czy to będzie najlepsza premiera nadchodzącego lata? Oby tak było!

Czytaj więcej na temat tej premiery: Deadpool 3: premiera coraz bliżej

Kraven Łowca – premiera 30 sierpnia 2024 r.

Kraven Łowca to kolejna propozycja od studia Sony Picture – ponownie z uniwersum Spider-Mana. Nie ma się czemu dziwić. Sony „doi” tę franczyzę, ponieważ ma pełnię praw autorskich do postaci Pajączka (stąd też filmy ze Spider-Manem w MCU powstały we współpracy z tym studiem i za jego zgodą).

Kim jest Kraven? W komiksach Marvela ta postać pojawiła się w sierpniu 1964 roku, oczywiście w komiksach z serii o Spider-Manie (The Amazing Spider-Man), jako twór Stana Lee i Steve’a Ditko. Jest tam przedstawiana jako jeden z najgroźniejszych wrogów Pajączka. Jego prawdziwe nazwisko to Siergiej Kravinoff. 

Komiksowy Kraven wyróżnia się wyjątkową siłą fizyczną, a także – zgodnie z pseudonimem – jest niezwykle utalentowanym łowcą. Fabuły, w które jest najczęściej uwikłany, są związane z marzeniem „upolowania Spider-Mana”. Postrzega on Pajączka jako swoiste trofeum, którego brakuje mu do kolekcji. Jest też częścią „Złowrogiej Szóstki” (Sinister Six), a zatem grupy antybohaterów, którzy łączą siły przeciwko Spider-Manowi. Ten antybohater (bo najczęściej nie jest on pokazywany jako „czysty złol”) ma też ciekawą rodzinę. Jego bratem jest Kameleon – również przeciwnik Człowieka-Pająka. 

A czego można się spodziewać po filmie Sony? O fabule nie wiadomo zbyt wiele. Pewne jest, że:

 • w rolę Kravena wcieli się Aaron Taylor-Johnson (znany m.in. z Gry o Tron);
 • jego ojca zagra Russell Crowe;
 • na ekranie pojawi się również Kameleon (Fred Hechinger);
 • w produkcji wykorzystano też postać Rhino, kolejnego przeciwnika Spider-Mana (w tej roli Alessandro Nivola).

Co ciekawe, Kraven miał pojawić się na srebrnym ekranie znacznie wcześniej. Myślał o tym Sam Raimi, planując czwarty film Spider-Man z Tobey’em Maguirem, który ostatecznie nie powstał. Jego włączenie do fabuły rozważał też reżyser filmów o Pajączku z MCU, Jon Watts. Kraven miał się pojawić w Bez drogi do domu.

Ostatecznie film Marvela o Kravenie widzowie dostaną od Sony – pewnie w ramach kontynuacji nierównej serii o antybohaterach. To może być przyjemna propozycja na zakończenie lata.

Venom 3 – premiera 8 listopada 2024 r.

Venom 3 to kolejna produkcja od Sony Studios, które w 2024 roku zdaje się nie zwalniać szalonego tempa. Widzów czeka więc powrót lubianej postaci Eddiego Brocka/Venoma, granej przez (świetnego!) Toma Hardy’ego. 

Czego można się spodziewać po tej produkcji? Trudno powiedzieć, bo zdjęcia nadal trwają (stan na luty 2024) – zostały opóźnione przez strajk filmowców z 2023 roku.

Dowiedz się więcej: Strajk w Hollywood a premiery – jakie produkcje pojawią się z opóźnieniem? 

Jest jednak kilka ciekawostek o Venom 3, które już znamy.

 • Współtwórcą scenariusza jest sam Tom Hardy, do spółki z Kelly Marcel (odpowiedzialnej m.in. za scenariusze poprzednich części Venoma, a teraz również za reżyserię).
 • Do obsady dołączyli Juno Temple i Chiwetel Ejiofor, ale nie wiadomo jeszcze w jakich rolach.
 • Zdjęcia były kręcone m.in. w Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii.

Miejmy nadzieje, że ten film nie zawiedzie fanów.

Jak więc widać… w filmowym świecie Marvela w 2024 roku zabraknie typowych produkcji MCU. Na te, również z uwagi na wspomniany wcześniej strajk, trzeba będzie poczekać do roku 2025. Dopiero wtedy ma się pojawić m.in. nowy Kapitan Ameryka.

Seriale MCU 2024 – premiery

Chociaż MCU w 2024 „nie domaga” w formacie filmowym, zapowiada aż 4 seriale z tego uniwersum, w tym dwa animowane. Pierwszy już można oglądać, a kolejne już wkrótce.

Echo – premiera 9 stycznia 2024 r.

Echo jest pierwszym serialem Marvela dla tych, którzy nie chcą zanurzać się w całe uniwersum MCU ani łączyć dziesiątków wątków z różnych produkcji. Zaczyna nową serię: Marvel Spotlight. Jak wyjaśniają twórcy, w jej ramach ma dojść do przenoszenia na ekran historii skupiających się na pojedynczych postaciach i ich historiach.

Bohaterką tej produkcji jest – pojawiająca się już wcześniej w serialu Hawkeye – Maya Lopez, czyli tytułowa Echo (Alaqua Cox). To osoba niesłysząca, o indiańskim pochodzeniu, która musi się zmierzyć ze swoją przeszłością, jednocześnie uciekając przed Wilsonem Fiskiem.

Serial ma 5 odcinków (wszystkie są już na Disney+). Co ciekawe, we flashbackach tej historii pojawia się Daredevil, który już niebawem również pojawi się w MCU (ale nie w 2024 roku!). Spotkał się z całkiem niezłym odbiorem – na Rotten Tomatoes otrzymał wynik 70% od krytyków i 61% od widzów. Warto rzucić okiem.

Agatha: Darkhold Diaries – premiera w 2. połowie 2024 roku

Ten serial MCU jest zapowiadany już od dłuższego czasu, a jego premiera… po raz kolejny odkładana. Tym razem mówi się o drugiej połowie 2024 roku, prawdopodobnie w okolicach Halloween.

Czym jest ta produkcja? Agatha: Darkhold Diaries to produkcja, która nawiązuje do świetnego WandaVision. Agatha Harkness pojawiła się tam jako czarny charakter. W spin-offie tej historii widzowie poznają pełniejszy obraz jej postaci. Co dokładniej się wydarzy? Trudno powiedzieć, bo Marvel nie opublikował nawet trailera. Wiadomo jednak, że zdjęcia zakończyły się 28 maja 2023 roku, a w styczniu 2024 roku wykonano kilka „dokrętek”. Teraz serial jest na etapie post-produkcji, więc prawdopodobnie kolejnych przesunięć premiery nie będzie.

Your Friendly Neighborhood Spider-Man – premiera w 2024 r.

Ta produkcja to nowy animowany serial o Spider-Manie. Początkowo miała powstać zupełnie inna, o tytule Spider-Man: Freshman Year. Miała ona przedstawiać Petera Parkera znanego z filmowego MCU. Głos pod bohatera miał podkładać Tom Holland, który gra Pajączka w tym uniwersum.

Ostatecznie pomysł zarzucono, a Your Friendly Neighborhood Spider-Man ma na nowo przedstawić początki Człowieka-Pająka z innego uniwersum. Takiego, w którym mentorem nastoletniego bohatera jest… Norman Osborn (znany jako Zielony Goblin, wróg Pajączka). W produkcji mają się też pojawić: 

 • Doktor Octopus czy Skorpion, czyli inni znani z komiksów przeciwnicy Spider-Mana;
 • Daredevil;
 • Doktor Strange.

Można więc oczekiwać, że będzie to animacja w stylu A gdyby… – przedstawiająca alternatywną wersję wydarzeń.

Marvel Zombies – premiera w 2024 r.

Ostatnim serialem MCU zapowiedzianym na 2024 rok jest Marvel Zombies. Będzie to miniseria, składająca się z 4 odcinków. Wiadomo o niej niewiele, ale ma to być kontynuacja jednego z wątków z A gdyby…. Chodzi właśnie o odcinek z 1. serii, poświęcony zombie. W produkcji ma się pojawić Ms. Marvel, czyli Kamala Khan. Czy ten projekt będzie udany? Zobaczymy.

Jak zatem prezentuje się lista premier Marvela na 2024 roku? My najbardziej czekamy na Deadpoola i mamy nadzieję, że wśród pozostałych produkcji znajdzie się perełka, która zaskoczy. A jak będzie? Czas pokaże. Życzymy udanego oglądania!

Title: Premiery Marvela 2024: filmy i seriale. Lista

Description: Sprawdź premiery Marvela 2024. Mamy listę filmów i seriali z tego uniwersum komiksowego, które pojawią się w 2024 roku. Kliknij i poznaj je już teraz!

Polecane produkty
Figurka Marvel Universe 1/12 Wolverine Deluxe Steel Box Edition
Rabat 19%
869,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

705,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Wysokość16 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Marvel Legends Black Panther - Erik Killmonger
Rabat 43%
119,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

68,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Marvel Legends Black Panther Wakanda Forever - Marvel's Nakia (BAF Attuma)
Rabat 39%
99,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

61,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
132,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość11 cm WymiaryWymiary opakowania: około 27 x 18 x 8 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Marvel Bishoujo 1/6 - Invisible Woman Ultimate
Rabat 10%
Promocja
1385,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

1247,31 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość31 cm Akcesoria w zestawieTylko podstawka Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
494,50 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość25 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
238,90 PLN
Niedostępny
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
404,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
137,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość10 cm WymiaryWymiary opakowania: około 27 x 18 x 8 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Marvel: Wolverine 50th POP! - Ultimate Wolverine (Fatal Attractions) (1372)
Rabat 10%
Promocja
72,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

64,80 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość10 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
Figurka Marvel: Wolverine 50th POP! - Ultimate Wolverine (Classic) (1371)
Rabat 10%
Promocja
72,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

64,80 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość10 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
Figurka Marvel: Wolverine 50th POP! - Ultimate Weapon X (1373)
Rabat 10%
Promocja
72,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

64,80 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość9 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
Figurka Marvel: Wolverine 50th POP! - Ultimate Old Man Logan (1374)
Rabat 10%
Promocja
72,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

64,80 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość10 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
36,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
27,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
27,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
27,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
27,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
27,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
27,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Marvel Comics BDS Art Scale 1/10 Havok (X-Men)
Rabat 45%
705,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

389,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Wysokość22 cm Wymiary22 x 19 x 29 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Marvel Comics Gallery - Skrull
Rabat 20%
185,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

148,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość25 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
Figurka Marvel Comics BDS Art Scale 1/10 Warpath (X-Men)
Rabat 45%
800,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

439,00 PLN
Niedostępny
Wysokość26 cm Wymiary26 x 16 x 17 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Marvel What If...? Art Scale 1/10 - Captain Carter
Rabat 40%
589,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

355,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość24 cm Wymiary24 x 12 x 10 cm Akcesoria w zestawieTylko podstawka
Figurka What If...? Marvel Legends - T'challa Star-Lord (BAF The Watcher)
Rabat 29%
77,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

54,90 PLN
Niedostępny
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka The Astonishing Ant-Man Marvel Legends - Ant-Man
Rabat 14%
156,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

135,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Spider-Man Marvel Legends Retro Collection - Kraven
Rabat 10%
171,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

154,90 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
141,90 PLN
Niedostępny
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Iron Man Marvel Legends - She-Hulk
Rabat 10%
Promocja
141,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

127,71 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Iron Man Marvel Legends - Marvel's Whiplash
Rabat 10%
Promocja
141,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

127,71 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Iron Man Marvel Legends - Iron Man (Model 20)
Rabat 10%
Promocja
141,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

127,71 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Iron Man Marvel Legends - Iron Man (Model 09)
Rabat 10%
Promocja
141,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

127,71 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Iron Man Marvel Legends - Iron Man (Model 01-Gold)
Rabat 10%
Promocja
141,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

127,71 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Iron Man Marvel Legends - Count Nefaria
Rabat 10%
Promocja
141,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

127,71 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
72,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość9 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
72,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość9 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
125,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Wysokość15 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka WandaVision Gallery - Scarlet Witch
Rabat 20%
281,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

225,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość25 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
Figurka The Incredible Hulk Marvel Legends - Joe Fixit
Rabat 9%
230,50 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

209,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość21 cm Akcesoria w zestawiePosiada Zakres ruchuW pełni ruchoma
Figurka Marvel X-Men '97 Art Scale 1/10 - Wolverine
Rabat 10%
Promocja
880,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

792,81 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość15 cm Wymiary15 x 13 x 17 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Marvel X-Men '97 Art Scale 1/10 - Storm
Rabat 10%
Promocja
880,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

792,81 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość22 cm Wymiary22 x 13 x 13,5 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Marvel X-Men '97 Art Scale 1/10 - Jean Grey
Rabat 10%
Promocja
809,99 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

728,99 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość20 cm Wymiary20 x 13 x 15 cm Akcesoria w zestawieBrak
Figurka Avengers Infinity Saga Mini Mini Co. - Bro-Thor
Rabat 10%
Promocja
274,90 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

247,41 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość12 cm Wymiary12 x 10 x 11 cm Akcesoria w zestawieBrak
72,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość9 cm Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu) SeriaPOP! Marvel
Figurka X-Men Marvel Gallery - Beast Comic
Rabat 10%
206,00 PLN
(*)
Najniższa cena na 30 dni przed promocją/obniżką.

185,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Wysokość25 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)