Darmowa dostawa od 200 zł

Filtry produktów Filtry produktów

Kategorie Kategorie

Figurki NECA

Figurki NECA to produkty które łączą w sobie cechy dobrej jakości oraz bardzo przystępnej ceny. Charakteryzują się dużą dbałością o detale, ładne wykończenie, oraz ciekawe akcesoria w zestawie.

NECA to marka która posiada w swojej ofercie figurki zarówno inspirowane filmem, grami, jak i także komiksami ze stajni Marvel oraz DC. Od lat kontynuuje swoją popularną serię figurek Predator, ale także dodaje do swojego katalogu nowe produkty inspirowane chociażby najnowszymi hitami z rynku gier, jak na przykład gadżety Diablo. NECA nie skupia się tylko na jednym segmencie produktów, ale co rusz dodaje do swojej oferty nowe gadżety z podobnej tematyki, czy też nowe linie figurek jak np. mini-figurki Scalers.

W ofercie marki NECA można odnaleźć takie klasyczne serie jak: Alien, Predator, Robocop, Nightmare on Elm Street, jak i również produkty wzorowane na nowych hitach filmowych oraz grach jak np.: Pacific Rim, Team Fortress, Prometheus, czy Batman.

Jako Sklep Dystryktzero.pl staramy się cały czas poszerzać swoją ofertę na figurki NECA, gdzie z każdym miesiącem pojawiają się nowe pozycje prezentowane przez tego producenta. Jeśli jesteś stałym kolekcjonerem figurek, zachęcamy także do zapoznania się z naszym programem lojalnościowym gdzie każdy Klient może otrzymywać stałe rabaty.
Natomiast jeśli poszukujesz jakiejś figurki której nie ma w ofercie sklepu, zachęcamy do kontaktu.