Darmowa dostawa od 200 zł

Dla wszystkich miłośników magicznego świata stworzonego przez pisarkę J.K. Rowling przygotowaliśmy specjalną sekcję w naszym sklepie w której można odnaleźć najciekawsze: Gadżety, Koszulki, Repliki, Różdżki, oraz Figurki POP! z tematyki Harry Potter oraz kolejnych filmów osadzonych w tym samym uniwersum. W tym także najnowszej produkcji - Fantastic Beasts / Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

W naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie oryginalne produkty na pełnej licencji marki. Posiadamy w swej ofercie bardzo bogatą kolekcję figurek POP! od producenta Funko w której można odnaleźć niemal wszystkich popularnych bohaterów serii. Od samego Harry Pottera, jego wiernych przyjaciół Hermiony Granger i Rona Weasley, aż po nowe postacie jak Newt Scamander czy Niffler. Dodatkowo na naszych wirtualnych półkach odnajdziesz także wierne repliki filmowych przedmiotów jak np. Time Turner / Zmieniacz Czasu czy oryginalne Kolczyki Hermiony Granger, ale również także wykonane z dbałością o detale różdżki Harry Potter.

Bez względu na to czy Twoim ulubionym bohaterem jest Harry, Hermiona, Severus czy ktokolwiek inny z tego magicznego świata. W sklepie Dystryktzero.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie, lub idealny pomysł na prezent dla fana tego uniwersum.