Darmowa dostawa od 200 zł

Polecane produkty

Oszczędzasz 23%
25,90 PLN 19,90 PLN
Oszczędzasz 28%
38,90 PLN 27,90 PLN
Koszulka Harry Potter T-Shirt Gryffindor Oszczędzasz 25%
59,90 PLN 44,90 PLN
Kolczyki Fantastyczne zwierzęta - Newt Scamander Logo Oszczędzasz 28%
38,90 PLN 27,90 PLN
Figurka Fantastic Beasts POP! - Seraphina Picquery 9 cm Oszczędzasz 33%
55,00 PLN 37,00 PLN

Dla wszystkich miłośników magicznego świata stworzonego przez pisarkę J.K. Rowling przygotowaliśmy specjalną sekcję w naszym sklepie w której można odnaleźć najciekawsze: Gadżety, Koszulki, Repliki, Różdżki, oraz Figurki POP! z tematyki Harry Potter oraz kolejnych filmów osadzonych w tym samym uniwersum. W tym także najnowszej produkcji - Fantastic Beasts / Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

W naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie oryginalne produkty na pełnej licencji marki. Posiadamy w swej ofercie bardzo bogatą kolekcję figurek POP! od producenta Funko w której można odnaleźć niemal wszystkich popularnych bohaterów serii. Od samego Harry Pottera, jego wiernych przyjaciół Hermiony Granger i Rona Weasley, aż po nowe postacie jak Newt Scamander czy Niffler. Dodatkowo na naszych wirtualnych półkach odnajdziesz także wierne repliki filmowych przedmiotów jak np. Time Turner / Zmieniacz Czasu czy oryginalne Kolczyki Hermiony Granger, ale również także wykonane z dbałością o detale różdżki Harry Potter.

Bez względu na to czy Twoim ulubionym bohaterem jest Harry, Hermiona, Severus czy ktokolwiek inny z tego magicznego świata. W sklepie Dystryktzero.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie, lub idealny pomysł na prezent dla fana tego uniwersum.