9/9

Model do składania Unlimited Universe Megalomaria - Penetrator

4934054062751
Zdjęcia często przedstawiają prototypy, finalnie produkt może się nieznacznie różnić (*)
292,90 PLN
Produkt w Przedsprzedaży
Realizacja po terminie dostawy

Produkt z Przedsprzedaży (Pre-Order) zostanie wysłany dopiero po dostawie do sklepu. Poniższa data ukazania się produktu jest jedynie orientacyjnym terminem i może ulegać zmianie.

Orientacyjny termin wydania: 31/01/2025

Więcej o produktach Pre-Order
+
Informacje o Przedsprzedaży
Koszty Dostawy
Czas realizacji
Metody płatności
Dlaczego warto wybrać Dystryktzero.pl

Sprawdzony i bezpieczny sklepDziałamy na rynku już niemal od 7 lat. Przez ten czas 99% Klientów pozytywnie oceniła nasz sklep. Opinia Klienta w serwisie Ceneo.pl - Profesjonalna obsługa klienta, towar błyskawicznie wysłany i odpowiednio zapakowany. Polecam wszystkim !

Bezproblemowe zwroty i wymianaOferujemy możliwość całkowicie bezproblemowych zwrotów zakupionych produktów w ciągu 14 dni. Natomiast jeśli tylko pojawi się jakiś problem z Twoim zamówieniem zawsze staramy się rozwiązać go błyskawicznie i z korzyścią dla Ciebie realizując dla Ciebie szybkie darmowe zwroty reklamacji.

Tylko oryginalne produktyWszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni oryginalne. Zostały wykonane na licencji danej marki przez cenionych producentów.

Szybka realizacja wysyłekPosiadamy swój własny magazyn w Polsce, dzięki czemu większość produktów posiadamy fizycznie u siebie. Tym samym wszystkie dostępne produkty w naszym sklepie wysyłamy w przeciągu 24h. Z nami masz gwarancję rzetelności i szybkości.

Mogą Cię jeszcze zainteresować
Opis

Model do składania Penetrator o wysokości około 16 cm. Pochodzi od znanego japońskiego producenta Kotobukiya i został stworzony na pełnej licencji marki. Części wykonane są niezwykle starannie, a po złożeniu całość jest w pełni ruchoma (50 punktów ruchu).

Zestaw składa się z gotowych i pomalowanych elementów do samodzielnego złożenia (bez konieczności klejenia) oraz dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu figurkę można zaprezentować wedle własnego wyobrażenia.

Może być to niewątpliwie wspaniała pozycja w kolekcji każdego miłośnika figurek stylizowanych na postacie z anime / mangi, dodatkowym atutem jest mnóstwo frajdy z samodzielnego złożenia.

Pozostałe modele widoczne na zdjęciach nie są częścią zestawu.

Poniżej umieszczamy opis producenta w języku angielskim:

The fifth character in the Megalomaria Unlimited Universe series, Penetrator takes Principal as a base and uses several newly sculpted parts for a military-themed design. Boasting an impressive 50 points of articulation, the model stands close to 160mm tall. The bangs (head gear) feature a 3mm connection point on the forehead that allows for a wide range of customization.

Articulation Features:
Penetrator has approximately 50 points of articulation throughout the body.
The knee joint is comprised of a single layer of joints and can be bent inward enough to allow the model to sit with one knee up.

The knee armor can move independently and can be adjusted to the desired position. The shoulders are composed of multiple joints, and they can be pulled forward to recreate a crossed arms pose.

The model can make a variety of poses using the included rifle, such as prone, kneeling, sitting, and standing.

Three-point Wrist Joints:
The wrists are designed to bend inwards almost 180 degrees which allow the hard point to be brought forward. A combat knife modeled in clear purple can be attached to the left arm, and makes for the perfect accessory for CQC or military-style action poses.

The normal wrist joints and spacer can be used freely to one's preference.

Hands:
Six types of hands are included, all using the same sculpt as the HEXA GEAR BUMP UP EXPANDER.

Compatibility of Heads and Masks:
There is a 3mm connection point in the center of the bangs (head gear) that makes customization with other parts possible.

The bangs have the same design as the bangs of Sousai Shojo Teien models, so they can be used interchangeably.
*Regarding bangs/mask compatibility: Sousai Shojo Teien's Ao Gennai and Bukiko Kotobuki use unique standards so they are not compatible with Penetrator.

ASSAULT RIFLE2:
M.S.G WEAPON UNIT37 ASSAULT RIFLE2 comes included in the kit in gunmetal gray and can be fitted with either a tube style red dot sight or an open style dot sight.

Coloring:
The primary color of the model is the same dark green used throughout the HEXA GEAR series.

Included Items:

- Penetrator Model x1
- Combat Knife x1
- WEAPON UNIT37 ASSAULT RIFLE2
- Six Types of Hand Parts (Closed, Open, Weapon Holding (Standard), Weapon Holding (Angled), Hand Sign A, Hand Sign B)
- Hip Armor with 3mm Connection Point compatible with Flying Base x1
- Standard Wrist Joint and Spacer x1 (Left and Right)
- Single-Piece Rear Armor x1
- Smooth Detail Cover (Left and Right Thighs)

Cechy

Cechy główne

Tematyka:
  • Anime / Manga
  • Geek
Producent:
Kotobukiya
Opakowanie:
Pudełko kartonowe
Rodzaj produktu:
  • Figurka ruchoma
  • Model do złożenia

Cechy produktu

Wysokość:
16 cm
Akcesoria w zestawie:
Posiada
Zakres ruchu:
W pełni ruchoma
Materiał:
Plastik
Znajdź podobne
Informacja o produktach
Produkt oryginalny

Wszystkie sprzedawane produkty w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Wszystkie gadżety jak kubki, lampki, wycieraczki a nawet breloczki, posiadają licencję danego tytułu i zostały wyprodukowane przez producentów którzy nabyli odpowiednie prawa od twórców. Sami nie zajmujemy się produkcją.

Produkty kolekcjonerskie, takie jak np. figurki pochodzą tylko od znanych i cenionych producentów. Wiele z nich posiada swój własny certyfikat autentyczności. Na naszych wirtualnych półkach nigdy nie znajdziesz produktu który by pochodził z niewiadomego źródła.

Kupując w Dystryktzero.pl możesz mieć pewność że nabywasz produkt oryginalny i licencjonowany, a co za tym idzie - zaakceptowany przez właścicieli danej marki!

(*) Pragniemy natomiast przekazać że producenci figurek często na swych zdjęciach przedstawiają prototyp produktu jeszcze sprzed okresu produkcji, lub też tzw. render. Tym samym finalny produkt może się nieznacznie różnić od prezentowanych zdjęć. W szczególności dotyczy to różnic w malowaniu, różnic pomiędzy egzemplarzami tego samego produktu, różnic w pozycjonowaniu elementów figurki. Pamiętaj proszę że wiele z figurek kolekcjonerskich jest malowana ręcznie, stąd naturalną koleją rzeczy jest że różnice w egzemplarzach będą się zdarzać.

Wiedz natomiast że jeśli po otrzymaniu zamówienia nie będziesz zadowolony z otrzymanego produktu możesz go bez problemu do nas zwrócić !

Opinie

Nie znaleziono opinii

Recenzja tego produktu

W naszym sklepie opinie może zamieścić każdy Użytkownik strony. Przed jej publikacją jest ona weryfikowana jedynie pod kątem wpisów zabronionych na które składają się np. wulgarne czy nieodpowiednie słownictwo, odnośniki do stron trzecich, łamanie innych obowiązujących praw, marketingu szeptanego, jak i również faktu czy wpis jest rzeczywistą opinią i dotyczy opisywanego produktu. Jako sklep nie stosujemy selekcji publikacji tylko opinii pozytywnych, czy też tylko od zweryfikowanych kupujących. Po akceptacji opinia jest w naszym sklepie oznaczona czy pochodzi od użytkownika który dokonał również zakupu, czy też nie.

Napisz recenzję
Podobne produkty