9/9

Zestaw 4 figurek DC Comics 5 Points Batman: The Animated Series

696198181609
Zdjęcia często przedstawiają prototypy, finalnie produkt może się nieznacznie różnić (*)
460,50 PLN
Produkt w Przedsprzedaży
Realizacja po terminie dostawy

Produkt z Przedsprzedaży (Pre-Order) zostanie wysłany dopiero po dostawie do sklepu. Poniższa data ukazania się produktu jest jedynie orientacyjnym terminem i może ulegać zmianie.

Orientacyjny termin wydania: 31/12/2024

Więcej o produktach Pre-Order
+
Informacje o Przedsprzedaży
Koszty Dostawy
Czas realizacji
Metody płatności
Dlaczego warto wybrać Dystryktzero.pl

Sprawdzony i bezpieczny sklepDziałamy na rynku już niemal od 7 lat. Przez ten czas 99% Klientów pozytywnie oceniła nasz sklep. Opinia Klienta w serwisie Ceneo.pl - Profesjonalna obsługa klienta, towar błyskawicznie wysłany i odpowiednio zapakowany. Polecam wszystkim !

Bezproblemowe zwroty i wymianaOferujemy możliwość całkowicie bezproblemowych zwrotów zakupionych produktów w ciągu 14 dni. Natomiast jeśli tylko pojawi się jakiś problem z Twoim zamówieniem zawsze staramy się rozwiązać go błyskawicznie i z korzyścią dla Ciebie realizując dla Ciebie szybkie darmowe zwroty reklamacji.

Tylko oryginalne produktyWszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni oryginalne. Zostały wykonane na licencji danej marki przez cenionych producentów.

Szybka realizacja wysyłekPosiadamy swój własny magazyn w Polsce, dzięki czemu większość produktów posiadamy fizycznie u siebie. Tym samym wszystkie dostępne produkty w naszym sklepie wysyłamy w przeciągu 24h. Z nami masz gwarancję rzetelności i szybkości.

Mogą Cię jeszcze zainteresować
Opis

"I am vengeance, I am the night, I am Batman!" Inspired by the 90s animated series, 5 Points Batman: The Animated Series contains everyone's favorite crime-fighting duo and a variety of Gotham City's most notorious villains, each complete with their own interchangeable heads, arms, and accessories. Each figure is individually packaged in a retro style blister card, perfect for display. 5 POINTS BATMAN: THE ANIMATED SERIES INCLUDES: - Batman: the legendary crime-fighting hero of Gotham, equipped with cutting-edge tech and honed to peak human ability to combat evil.
- Robin: the Boy Wonder, trained by Batman himself, ventures into the night with his caped mentor as Gotham's greatest crime fighters, known as the Dynamic Duo.
- The Joker: the eccentric Clown Prince of Crime and one of Batman's deadliest arch-enemies, weaving his sinister jokes and pranks into heinous crimes in his attempts to take over Gotham City.
- Catwoman: A purr-fectly skilled criminal, thief, and the ultimate nemesis of Batman & Robin.
ACCESSORIES: - 2x Batman head portraits
- 4x Batman arms:
· One (1) pair of regular arms (L&R)
· One (1) arm with grapple gun holding hand (L)
· One (1) arm with batarang holding hand (R)

- 2x Robin head portraits
- 4x Robin arms:
· One (1) pair of regular arms (L&R)
· One (1) arm with bolas rope holding hand (L)
· One (1) arm with batarang and bolas holding hand (R)

- 2x Joker head portraits
- 4x Joker arms:
· One (1) pair of regular arms (L&R)
· One (1) arm with knife/fish holding hand (L)
· One (1) arm with pointing finger hand (R)

- 2x Catwoman head portraits
- 4x Catwoman arms:
· One (1) pair of arms with claw hands (L&R)
· One (1) arm with whip holding hand (L)
· One (1) arm holding necklace (R)

- 2x batarangs
One (1) gas mask
One (1) grapple hook and rope
One (1) bolas
One (1) laughing fish
One (1) knife
One (1) Isis (cat)
One (1) whip 5 Points are Mezco's upgrade to the articulated action figures of yesteryear. These highly detailed, posable action figures feature some of pop culture's most familiar faces, both old and new.

Cechy

Cechy główne

Tematyka:
  • Batman
  • DC Comics
  • Superbohaterowie
Bohater:
  • Batman
  • Catwoman
  • Joker
  • Robin
Producent:
Mezco Toys
Opakowanie:
Pudełko kartonowe
Rodzaj produktu:
  • Figurka ruchoma

Cechy produktu

Wysokość:
9 cm
Akcesoria w zestawie:
Posiada
Zakres ruchu:
W pełni ruchoma
Materiał:
Plastik
Znajdź podobne
Informacja o produktach
Produkt oryginalny

Wszystkie sprzedawane produkty w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Wszystkie gadżety jak kubki, lampki, wycieraczki a nawet breloczki, posiadają licencję danego tytułu i zostały wyprodukowane przez producentów którzy nabyli odpowiednie prawa od twórców. Sami nie zajmujemy się produkcją.

Produkty kolekcjonerskie, takie jak np. figurki pochodzą tylko od znanych i cenionych producentów. Wiele z nich posiada swój własny certyfikat autentyczności. Na naszych wirtualnych półkach nigdy nie znajdziesz produktu który by pochodził z niewiadomego źródła.

Kupując w Dystryktzero.pl możesz mieć pewność że nabywasz produkt oryginalny i licencjonowany, a co za tym idzie - zaakceptowany przez właścicieli danej marki!

(*) Pragniemy natomiast przekazać że producenci figurek często na swych zdjęciach przedstawiają prototyp produktu jeszcze sprzed okresu produkcji, lub też tzw. render. Tym samym finalny produkt może się nieznacznie różnić od prezentowanych zdjęć. W szczególności dotyczy to różnic w malowaniu, różnic pomiędzy egzemplarzami tego samego produktu, różnic w pozycjonowaniu elementów figurki. Pamiętaj proszę że wiele z figurek kolekcjonerskich jest malowana ręcznie, stąd naturalną koleją rzeczy jest że różnice w egzemplarzach będą się zdarzać.

Wiedz natomiast że jeśli po otrzymaniu zamówienia nie będziesz zadowolony z otrzymanego produktu możesz go bez problemu do nas zwrócić !

Zobacz co jeszcze ciekawego znalazły inne osoby
Opinie

Nie znaleziono opinii

Recenzja tego produktu

W naszym sklepie opinie może zamieścić każdy Użytkownik strony. Przed jej publikacją jest ona weryfikowana jedynie pod kątem wpisów zabronionych na które składają się np. wulgarne czy nieodpowiednie słownictwo, odnośniki do stron trzecich, łamanie innych obowiązujących praw, marketingu szeptanego, jak i również faktu czy wpis jest rzeczywistą opinią i dotyczy opisywanego produktu. Jako sklep nie stosujemy selekcji publikacji tylko opinii pozytywnych, czy też tylko od zweryfikowanych kupujących. Po akceptacji opinia jest w naszym sklepie oznaczona czy pochodzi od użytkownika który dokonał również zakupu, czy też nie.

Napisz recenzję
Podobne produkty