9/9

Gry planszowe przygodowe

156,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa X-Men: Bunt mutantów
Rabat 30%
199,95 PLN 139,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1
58,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
136,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra Stworologia: Ekspedycja
Rabat 32%
299,95 PLN 205,00 PLN
Niedostępny
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Zaginiony Ląd
Rabat 33%
99,95 PLN 67,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Bliżej i dalej
Rabat 40%
284,95 PLN 172,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Ghost Stories (druga edycja)
Rabat 34%
169,95 PLN 113,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1
Gra planszowa Skarabia
Rabat 52%
129,90 PLN 62,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1

Kto powiedział, że gry planszowe przygodowe są trudne i nudne? Ktoś, kto nigdy nie trafił na pełne kreatywnego działania planszówki! Jakie korzyści niesie za sobą gra planszowa przygodowa? Podpowiadamy! Ten rodzaj aktywności łączy naukę i zabawę. Dostarcza rozrywki i humoru

Planszówki przygodowe nauczą Twoje dziecko nowych umiejętności!

Planszówki przygodowe warto grać w większej grupie osób. Dlaczego? Dziecko obserwując współgraczy, przełamuje swoje blokady. Wychodzi ze strefy komfortu, kiedy ma za zadanie odegrać śmieszną scenkę czy naśladować bajkową postać. To dobry czas, by nauczyć się zasad i współpracy w grupie. Najlepsze gry przygodowe integrują ze sobą dzieci z przyjaciółmi i rodzicami. Czujny rodzic zapamięta swoje spostrzeżenia dotyczące roli dziecka w grupie swoich rówieśników i starszych członków rodziny. Co więcej, gry przygodowe planszowe pobudzają wyobraźnię, zmuszają do szybkiego kojarzenia faktów i kreatywnych ruchów. Pozwalają, choć na chwilę przenieść się do fantastycznych i bajkowych światów. Gwarantują świetną rozrywkę! Nawet nie zauważysz, kiedy twoje dziecko nauczy się nowych umiejętności, sprytu i logicznego myślenia.

Czas na nowe hobby

Czy zastanawiałeś się nad tym, że gry przygodowe planszowe mogą rozbudzić w Twoim dziecku nowe zainteresowanie i hobby? To może być początek fascynującej przygody, na przykład z odkrywaniem nowych zwierzątek, umiejętności werbalnych i zapamiętywaniem łamigłówek. 

Chyba nie ma osoby, która choć raz w życiu nie grałaby w popularne gry planszowe! W familijne planszówki mogą grać nawet najmłodsi członkowie rodziny, ale też dziadkowie. Podczas wspólnych gier miej na uwadze to, że dziecko ćwiczy swój mózg, uczy się koncentracji, a nawet podejmowania szybkich decyzji pod wpływem stresu. Te wszystkie umiejętności z łatwością wykorzysta w przedszkolu lub szkole. 

Przygodowe gry planszowe idealne na wakacje

Gra planszowa przygodowa dla dzieci jest kompaktowa i z powodzeniem mieści się w plecaku lub walizce. Może Ci towarzyszyć na wakacjach! Na co dzień warto ją zabierać, na przykład do parku, by umilić sobie i dziecku wolne popołudnia. W planszowe gry przygodowe dzieciaki uwielbiają grać na przyjęciach urodzinowych i innych rodzinnych uroczystościach. 

W geek sklep oferujemy gry planszowe edukacyjne o rozmaitej tematyce i poziomie trudności. Bez problemu wybierzesz wymarzoną grę dla Twojego dziecka i całej rodziny! Szukasz idealnego prezentu edukacyjnego na urodziny i inne okazje? Przygodowa gra planszowa to oryginalny pomysł na upominek. Szeroki wybór gier dla osób w różnym wieku pozwoli Ci zdecydować się na nowości lub klasyczne propozycje.

Dostępność
Cena
Zalecana liczba graczy
Tagi
Zalecany wiek
Skala trudności