9/9

Gry planszowe edukacyjne

Gra planszowa Łąka
Rabat 35%
199,95 PLN 129,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Minimalna ilość graczy1
Gra Story Cubes: Harry Potter
Rabat 30%
49,95 PLN 35,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Fauna (druga edycja)
Rabat 30%
139,95 PLN 98,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra karciana Chyba śnisz!
Rabat 33%
69,95 PLN 47,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra słowna Tagi
Rabat 32%
119,95 PLN 82,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Na skrzydłach
Rabat 32%
199,95 PLN 135,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1

Edukacyjne gry planszowe nie są nudne! Oprócz rozrywki mają za zadanie dostarczyć dzieciom przede wszystkim wiedzy na wybrany temat w sposób łatwy i przystępny. Nauka przez zabawę okazuje się techniką, dzięki której dzieciaki najwięcej zapamiętują. Co więcej gry planszowe edukacyjne dla dzieci i dorosłych są świetnym pomysłem na nudne popołudnia. Podczas wspólnych zabaw między dziećmi a rodzicami zacieśnia się więź. To ciekawa alternatywa dla wirtualnych gier. Tradycyjne planszówki gwarantują niezapomnianą zabawę! Oferujemy szereg gier tematycznych dostosowanych do wieku i oczekiwań Twoich pociech! 

Gry edukacyjne dla dzieci - wspólna zabawa!

Pewnie zastanawiasz się, czy znajdziesz czas na grę edukacyjną planszową? To fakt, że proponowane przez nas gry dla dzieci edukacyjne planszowe wymagają zaangażowania i koncentracji, ale możesz być pewien, że Twoje pociechy z biegiem czasu wykorzystają informacje zdobyte dzięki wspólnej zabawie. Gry edukacyjne planszowe doskonale łączą mile spędzony czas z rozwijaniem umiejętności, a nawet zainteresowań dzieci. Tematyka gier jest bardzo szeroka. Zazwyczaj nawiązuje ona również do ulubionych postaci i motywów z bajek. Dzięki zaangażowaniu w grę familijną uaktywnia się prawa półkula mózgu odpowiedzialna za kreatywne działania. 

Edukacyjne gry planszowe – nowe umiejętności

Gry planszowe logiczne zainteresują nawet najbardziej dynamiczne maluchy. Zdrowa rywalizacja, logiczne myślenie, koncentracja i kreatywne pomysły doskonale wypełnią wolny czas i  wzbudzą wiele pozytywnych emocji. Zagadki i rebusy zmuszają graczy do niestandardowych rozwiązań, a wszystko po to, by odnieść zwycięstwo! Nawet nie zauważysz, jak cennych umiejętności nauczyło się Twoje dziecko. Jeśli organizujesz urodziny swojego malucha - zadbaj o to, by dzieci przyjemnie spędziły wolne popołudnie. Edukacyjne gry planszowe z powodzeniem można wykorzystać podczas spotkań z przyjaciółmi, czy na wakacjach

Tradycyjne gry familijne

W planszówki mogą grać nawet najmłodsze dzieci! Zastanawiasz się, jakie gry planszowe edukacyjne dla 6 latka będą najlepsze? Dużym zainteresowaniem w tej kategorii wiekowej cieszą się popularne gry planszowe, czyli tak zwane gry bez prądu. Produkty uwielbiane są przez całe rodziny, nawet te wielopokoleniowe. Gry familijne w tradycyjnej formie także różnią się od siebie poziomem trudności, który możesz dostosować do Twoich oczekiwań i wieku graczy

W geek sklep  znajdziesz gry planszowe edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych z różnym poziomem trudności. Edukacyjne gry planszowe są doskonałą propozycją na prezent nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych.

Dostępność
Cena
Zalecana liczba graczy
Tagi
Zalecany wiek
Skala trudności