9/9

Figurka The Girls of Armament 1/6 - Kina Ookami

6971701454970
Zdjęcia często przedstawiają prototypy, finalnie produkt może się nieznacznie różnić (*)
1717,90 PLN
Pre-Order na życzenie
Produkt sprowadzany na życzenie

Ten produkt typu Pre-Order będzie sprowadzany do sklepu tylko pod indywidualne Zamówienia i wymaga przedpłaty zadatku w wysokości 10%. Termin ukazania się produktu może ulec zmianie.

Orientacyjny termin wydania: 31/10/2024

Więcej o produktach Pre-Order
+
Informacje o Przedsprzedaży
Koszty Dostawy
Czas realizacji
Metody płatności
Dlaczego warto wybrać Dystryktzero.pl

Sprawdzony i bezpieczny sklepDziałamy na rynku już niemal od 7 lat. Przez ten czas 99% Klientów pozytywnie oceniła nasz sklep. Opinia Klienta w serwisie Ceneo.pl - Profesjonalna obsługa klienta, towar błyskawicznie wysłany i odpowiednio zapakowany. Polecam wszystkim !

Bezproblemowe zwroty i wymianaOferujemy możliwość całkowicie bezproblemowych zwrotów zakupionych produktów w ciągu 14 dni. Natomiast jeśli tylko pojawi się jakiś problem z Twoim zamówieniem zawsze staramy się rozwiązać go błyskawicznie i z korzyścią dla Ciebie realizując dla Ciebie szybkie darmowe zwroty reklamacji.

Tylko oryginalne produktyWszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni oryginalne. Zostały wykonane na licencji danej marki przez cenionych producentów.

Szybka realizacja wysyłekPosiadamy swój własny magazyn w Polsce, dzięki czemu większość produktów posiadamy fizycznie u siebie. Tym samym wszystkie dostępne produkty w naszym sklepie wysyłamy w przeciągu 24h. Z nami masz gwarancję rzetelności i szybkości.

Aktywne promocje
Mogą Cię jeszcze zainteresować
Opis

Figurka Kina Ookami z serii oryginalnych postaci The Girls of Armament, stworzonej we współpracy przez producentów i8 Toys oraz Gharliera. Mierzy około 28 cm wysokości (skala 1:6), charakteryzuje się niesamowitym wykonaniem i bardzo dokładnym malowaniem. 

Figurka jest w pełni ruchoma i nie posiada widocznych złączeń. Do zestawu zostały dołączone dodatkowe akcesoria dla postaci (w tym wymienne dłonie, bronie, pancerz oraz fryzury). Została wykonana z plastiku a ubiór postaci jest materiałowy. Zapakowana została w ładne pudełko z okienkiem.

Figurka Rirua Ookami sprzedawana oddzielnie.

Poniżej umieszczamy opis producenta w języku angielskim:

"KINA OOKAMI"

Her ability as a Yaksha is hyperspeed.It violates other SENSHIs with rapid movement.Playful, she enjoys torture against slow enemies.The twins have opposite personalities, but their teamwork is perfect.

When the twins join together, they are called "Kamaitachi"

i8Toys and Gharliera have teamed up to create an exciting project for micro players. They have released 1/6 scale action figures featuring the battle sisters Rirua and Kina.

The collaboration aims to create a new world for the battle sisters, allowing fans to immerse themselves and form a deeper connection with the characters. It brings surprises and excitement, providing a memorable experience for action figure enthusiasts and fans of Rirua and Kina.
1/6 "Kina OOKAMI" (i8 x Gharliera) Collectibles Action Figures includes:

- 1/6 Scale Female body (hybrid teenage body with metal skeleton) *1PC
- "Kina" Head Sculpt (with horns) expression with Protruding tougue (Moveable Eyes) *1PC
- "Kina" Head Sculpt (without horns) expression with Protruding tougue (Moveable Eyes) *1PC
- Interchangeable hair for horns ver.) *1PC
- Interchangeable hair for normal ver. *1PC
- Interchangeable Rooted hair for horns ver.) *1PC
- Interchangeable Rooted hair for normal ver. *1PC
- Left Hands *4PCS
- Right Hands *4PCS
- Black Jacket *1PC
- Red Waist bag with Sword Belt combo *1PC
- Black Navy Shirt *1PC
- Necktie *1PC
- Black Pleated Skirt *1PC
- Wide Shoulder Armor *2PCS
- Arm Armor *2PCS
- Sports Socks *1PR
- Sports Shoes *1PR
- Short Blade *1PC
- Blue Handle Katana *1PC
- Black Handle Tanto (Japanese Dagger) *1PC

Cechy

Cechy główne

Tematyka:
  • Geek
Bohater:
  • Original Character
Producent:
I8 Toys
Opakowanie:
Pudełko z okienkiem
Rodzaj produktu:
  • Figurka ruchoma

Cechy produktu

Wysokość:
28 cm
Akcesoria w zestawie:
Posiada
Zakres ruchu:
W pełni ruchoma
Skala:
1:6
Materiał:
Plastik
Znajdź podobne
Informacja o produktach
Produkt oryginalny

Wszystkie sprzedawane produkty w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Wszystkie gadżety jak kubki, lampki, wycieraczki a nawet breloczki, posiadają licencję danego tytułu i zostały wyprodukowane przez producentów którzy nabyli odpowiednie prawa od twórców. Sami nie zajmujemy się produkcją.

Produkty kolekcjonerskie, takie jak np. figurki pochodzą tylko od znanych i cenionych producentów. Wiele z nich posiada swój własny certyfikat autentyczności. Na naszych wirtualnych półkach nigdy nie znajdziesz produktu który by pochodził z niewiadomego źródła.

Kupując w Dystryktzero.pl możesz mieć pewność że nabywasz produkt oryginalny i licencjonowany, a co za tym idzie - zaakceptowany przez właścicieli danej marki!

(*) Pragniemy natomiast przekazać że producenci figurek często na swych zdjęciach przedstawiają prototyp produktu jeszcze sprzed okresu produkcji, lub też tzw. render. Tym samym finalny produkt może się nieznacznie różnić od prezentowanych zdjęć. W szczególności dotyczy to różnic w malowaniu, różnic pomiędzy egzemplarzami tego samego produktu, różnic w pozycjonowaniu elementów figurki. Pamiętaj proszę że wiele z figurek kolekcjonerskich jest malowana ręcznie, stąd naturalną koleją rzeczy jest że różnice w egzemplarzach będą się zdarzać.

Wiedz natomiast że jeśli po otrzymaniu zamówienia nie będziesz zadowolony z otrzymanego produktu możesz go bez problemu do nas zwrócić !

Opinie

Nie znaleziono opinii

Recenzja tego produktu

W naszym sklepie opinie może zamieścić każdy Użytkownik strony. Przed jej publikacją jest ona weryfikowana jedynie pod kątem wpisów zabronionych na które składają się np. wulgarne czy nieodpowiednie słownictwo, odnośniki do stron trzecich, łamanie innych obowiązujących praw, marketingu szeptanego, jak i również faktu czy wpis jest rzeczywistą opinią i dotyczy opisywanego produktu. Jako sklep nie stosujemy selekcji publikacji tylko opinii pozytywnych, czy też tylko od zweryfikowanych kupujących. Po akceptacji opinia jest w naszym sklepie oznaczona czy pochodzi od użytkownika który dokonał również zakupu, czy też nie.

Napisz recenzję
Podobne produkty