9/9

Gry planszowe dla całej rodziny / Familijne

58,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra karciana Strachu Ciachu
Rabat 43%
74,95 PLN 43,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Odfrunęło z wiatrem
Rabat 39%
129,95 PLN 79,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra karciana Chyba śnisz!
Rabat 33%
69,95 PLN 47,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Ishtar: Ogrody Babilonu
Rabat 40%
169,95 PLN 102,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra Welcome to... Nowe Las Vegas
Rabat 31%
89,95 PLN 62,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1
Gra planszowa Kostaryka
Rabat 49%
74,95 PLN 38,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra Zaczarowane drzewo
Rabat 34%
93,90 PLN 62,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Orbis
Rabat 32%
129,95 PLN 88,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2

Wspólna gra dla całej rodziny to rozwiązanie, które pomaga wzmocnić więzi między domownikami i odbudować przyjazne relacje. Nie masz pomysłu na spędzanie czasu wolnego ze swoimi dziećmi i partnerem lub partnerką? Wyłącz telewizor, zamknij komputer i postaw na stole ulubione gry planszowe, które są doskonałą alternatywą spędzania czasu dla całej rodziny. Jeżeli myślisz, że gry familijne to strata dnia i nuda, to jesteś w ogromnym błędzie.

Nasz geek sklep to selekcja najlepszych planszówek w internecie. Znajdziesz u nas ciekawe i popularne gry planszowe dla całej rodziny, które sprawią, że stracisz poczucie czasu.

Gra dla całej rodziny – zobacz co zyskasz, dzięki planszówkom

Wiele gier planszowych pomaga rozwinąć kreatywne myślenie i logiczne spojrzenie na różne sytuacje. Gry planszowe dla całej rodziny w zależności od gatunku pomagają w budowaniu pewności siebie, rozwijają asertywność oraz uczą zaradności i przedsiębiorczości.

Jeżeli chodzi o dziecko, to wartościowa gra planszowa pozwoli mu jeszcze bardziej rozwinąć wyobraźnię. Przełoży się to na lepszą zabawę z rówieśnikami oraz radzenie sobie z samotnością. Ponadto, każda gra planszowa rządzi się swoimi prawami i zasadami, do których gracz musi się stosować. To uczy postępowania według określonych reguł i pomaga zachować samodyscyplinę, a także radzić sobie z przegraną oraz wygraną, pokazując, jak ważna jest zdrowa rywalizacja.

Wiele gier planszowych dla rodziny wpływa na rozwój spostrzegawczości i pomaga samodzielnie radzić sobie z problemami. Gry familijne wskazują słabe i mocne strony charakteru, nad którymi warto pracować lub które należy trenować i rozwijać.

Jaka jest wasz ulubiona gra dla całej rodziny?

U nas znajdziesz nie tylko popularne gry planszowe, ale także nieznane dotąd perełki, które można wypróbować. Lubicie rodzinnie oglądać serię Harry’ego Pottera? Zobacz, jak wiele gier o młodym czarodzieju znajdziesz w naszym sklepie internetowym – gra planszowa, gra karciana, a nawet puzzle.

Uwielbiacie wspólnie podróżować po całym świecie zarówno latem, jak i zimą? Doskonale, ponieważ dzięki nam poznasz każdy zakątek świata, siedząc we własnym fotelu oraz wejdziesz na jedną z najwyższych gór świata razem ze swoimi najbliższymi.

Wolisz rywalizację umysłową? Oferujemy popularne gry na wzór telewizyjnych teleturniejów, podczas których sprawdzisz swoją wiedzę i przekonasz się, czy uważałeś na lekcjach w szkole. Chcąc nauczyć swoje dziecko poprawności językowej i poszerzyć zasób słów, wybierz jedną z gier słownych, które wpłyną na rozbudowę kreatywności i pomogą w zrozumieniu poprawnej polszczyzny.

Dostępność
Cena