9/9

Figurki Fortnite już w ofercie sklepu

22/02/2019
Marek Pokorski
Figurki Fortnite

Niezmiernie miło nam zakomunikować że w ofercie naszego sklepu pojawiła się właśnie zupełnie nowa licencja i niesamowite Figurki Fortnite, oparte o jedną z najpopularniejszych gier sieciowych. Pragniemy przedstawić bardzo bogatą kolekcję figurek skinów bohaterów, od różowego Cuddle Team Leader aż po Skull Troopera, dzięki czemu każdy fan gry powinien móc odnaleźć dla siebie swoją ulubioną wersję. Co więcej, pomimo że już teraz odnajdziecie na naszych wirtualnych półkach aż dwadzieścia pięć różnych pozycji, to ta sekcje będzie się w naszym sklepie ciągle rozrastać jako że już niedługo trafią do nas nie tylko nietuzinkowe gadżety Fortnite w postaci Breloków do kluczy, kubków, ale także zabawki dla młodszych fanów oraz również przedmioty inspirowane tymi znanymi z samej gry.

Naturalnie, jak wszystkie nasze produkty, także i te gadżety zostały wykonane na pełnej licencji marki Epic Games która w roku 2017 wypuściła grę podbijając jednocześnie serca milionów graczy na całym świecie. Obecnie Fortnite to jeden z najgorętszych tytułów gamingowych, stąd nie dziwne że my geek fani dostajemy coraz to więcej niesamowitych przedmiotów do kolekcji. Ale produkty które pragniemy przedstawić to nie tylko proste zabawki, jednak także ciekawe figurki kolekcjonerskie dla osób które zbierają postacie z gier.

Na tą chwilę w naszej ofercie odnajdziecie dwóch głównych producentów: Funko oraz McFarlane Toys, gdzie obie serie diametralnie różnią się od siebie.

Figurki Funko POP! Vinyl Fortnite

Figurki Funko POP! Fortnite

Pierwsze o których chcemy wspomnieć to ogromnie popularnie figurki Funko POP! które, zresztą podobnie jak sama gra, podbiły serca milionów fanów na całym świecie. Dwie główne cechy którymi się one charakteryzują to ich wielka główka, która posiada również funkcję obrotu, jak i równie wielkie specyficzne oczy. Te produkty poza głową są nieruchome i mierzą zazwyczaj około 9 cm wysokości. Natomiast są całkiem bogate w detale i bez problemu odnajdziemy szczegóły każdego skina, jak chociażby ich charakterystyczne plecaki i bronie. Figurki są również bardzo wiernie pomalowane, a co więcej pakowane są w bardzo estetyczne pudełka z okienkiem, dzięki czemu można sobie tworzyć na półce bardzo ładne ekspozycje kolekcjonerskie.

I tak znajdziesz u nas barwną figurkę Drift, nieco mroczniejszą wersję Raven, czy Black Knight. Każda inna i pozwoli Tobie zbudować naprawdę fajną kolekcję. Funko POP! również doskonale sprawdzi się jako drobny podarunek czy to dla fana i kolekcjonera tych właśnie produktów, czy jako zabawka dla dziecka które też już się lubi zagrywać w tą popularną odmianę Battle Royale.

Figurki Fortnite typu Action Figures

Figurki McFarlane Toys Fortnite

Niejako po drugiej stronie barykady mamy producenta McFarlane Toys i figurki akcji, czyli tzw. Action Figures. W tej kolekcji znajdziemy obecnie aż osiem skinów Fortnite do kupienia, dokładnie: Rex, Carbide, Omega, Drift, Raptor, Skull Trooper, Black Knight, oraz Cuddle Team Leader.

Każda z figurek jest naturalnie w pełni ruchoma, dzięki czemu możemy sobie je zaprezentować dokładnie tak jak chcemy, oraz posiada w zestawie dodatkowe fajne akcesoria będące przedmiotami z samej gry. I tak przykładowo przy Cuddle Team Leader w pudełku znajdziemy plecak Cuddle Bow Back Bling oraz broń Legendary Assault Rifle, podczas gdy Czarny Rycerz został wyposażony w Legendary Grenade Launcher.

Również i te produkty są bardzo gustownie pakowane w swoje kolorowe pudełka z grafikami, tak charakterystycznymi dla samej gry.


Figurki te mierzą około 18 cm wysokości i zostały wykonane z ogromną starannością i oddaniem detali skórek Fortnite. Możemy zaobserwować na nich nie tylko wiernie oddaną kolorystykę, wszelkie emblematy, ale także właśnie różnego rodzaju dodatki stroju jak granaty, czy słuchawki na skórce Raptora.

Na skinie Black Knighta możecie odróżnić każdy element jego średniowiecznej zbroi, podczas gdy przy figurce Rex bez problemy dostrzec jego zęby. To samo tyczy się akcesoriów, gdzie przykładowo Team Leader dzierżyć będzie w swej dłoni charakterystyczny Rainbow Smash.


No i tak jak wspomnieliśmy na samym początku, to dopiero początek tego co nadchodzi w tematyce tej gry sieciowej. Już niedługo dotrą do nas również breloczki w formie figurek POP!, dzięki temu Twój ulubiony skin będzie mógł z Tobą być już nie tylko na półce podczas zmagań sieciowych, ale także w drodze na przykład na turniej, jako przypięty do kluczy i niczym talizman szczęścia :)

Komentarze

Postów nie znaleziono

Wystaw opinię