Darmowa dostawa od 200 zł

Polecane produkty

Koszulka Avengers Infinity War T-Shirt Thanos Gauntlet Oszczędzasz 21%
75,00 PLN 58,90 PLN
Koszulka Avengers Infinity Wars T-Shirt Avengers Logo Oszczędzasz 21%
75,00 PLN 58,90 PLN
Oszczędzasz 20%
49,90 PLN 39,90 PLN
Oszczędzasz 19%
36,90 PLN 29,90 PLN
Wycieraczka Doctor Who - Tardis 40 x 60 cm Oszczędzasz 8%
95,00 PLN 87,00 PLN

Jeśli jesteś zagorzałym kinomanem, oto sekcja w której można znaleźć najciekawsze Gadżety, Koszulki, oraz Figurki z najpopularniejszych filmowych hitów jak i seriali TV. W swojej ofercie sklepu posiadamy produkty zarówno ze starszych klasyków kina jak np.: Back to the future / Powrót do przyszłości czy Alien i Predator, jak i także hitów kinowych ostatnich lat jak np.: The Avengers czy Guardians of the Galaxy.

Oraz naturalnie z niesłabnącej klasyki i ogromnego uniwersum Star Wars / Gwiezdne Wojny. W naszym sklepie nie zabrakło również produktów z hitowych seriali jak np. Gra o Tron / Game of Thrones, czy też Breaking Bad.

W sklepie Dystryktzero.pl znajdują się tylko i wyłącznie oryginalne produkty na pełnej licencji danej marki. Czy jesteś kolekcjonerem i poszukujesz nowej figurki, czy też chcesz dodać trochę uroku do swojej odzieży i szukasz Koszulki z ciekawym wzorem dla prawdziwego Geeka. Dystryktzero.pl to miejsce które nie zawiedzie, zarówno pod względem szerokiego i unikalnego wyboru, jak i jakości produktów. Tym samym jeśli jesteś osobą poszukującą czegoś na prezent dla znajomego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno odnajdziesz u nas gadżet na idealny prezent.