9/9

Mulan - Sklep dla fana

48,90 PLN
Niedostępny
Wymiary30 x 60 cm
72,00 PLN
Przedsprzedaż
Wysokość9 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
60,00 PLN
Niedostępny
Wysokość9 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
154,90 PLN
Niedostępny
Wysokość18 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)
58,00 PLN
Niedostępny
Wysokość9 cm Akcesoria w zestawieBrak Zakres ruchuStatyczna (brak punktów ruchu)

Wojownicza księżniczka Mulan jest wzorem dla niejednej dziewczynki, która marzy o tym, by zostać silną kobietą. Nasze Mulan gadżety są stworzone właśnie dla niej! Figurki dostępne w naszej ofercie spodobają się też każdemu, kto uwielbia serię Funko POP! i marzy o uzupełnieniu swojej kolekcji o statuetkę chińskiej wojowniczki.

Gadżety dla geeków i nie tylko – serdecznie zapraszamy!

Mulan sklep dla dzieci – nasza oferta

Mulan to popularna bajkowa wersja starej chińskiej legendy, opowiadającej o wyjątkowo dzielnej dziewczynie, która pewnego dnia zakłada męską zbroję i staje do walki w obronie cesarza. Jest symbolem waleczności i niezłomności, dlatego też to ulubiona bohaterka wielu dziewczynek. Jeśli Twoja pociecha jest pod wrażeniem wojowniczej superbohaterki, spraw jej radość i sprezentuj figurkę Mulan.

Statuetka figurka przedstawiająca tę postać to również propozycja dla każdego, kto kolekcjonuje popularne gadżety z serii Funko POP!. Jeśli chcesz uzupełnić zbiór bliskiej Ci osoby, spraw mu wyjątkowy prezent, wybierając nasze Mulan figurki!

Mulan akcesoria – wyjątkowe figurki dla kolekcjonerów

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju Mulan figurki kolekcjonerskie z charakterystyczną wielką głową, która posiada również funkcję obrotu. Do wyboru mamy zarówno klasyczne modele, takie jak Mulan as Ping czy Warrior Mulan, a także Mulan on Khan przedstawiającą zarówno wojowniczą księżniczkę, jak i jej konia.

Pamiętaj, że kupując w Dystryktzero.pl możesz mieć pewność, że nabywasz produkt w stu procentach oryginalny i licencjonowany, a co za tym idzie – zaakceptowany przez właścicieli danej marki!

Sklep Mulan – zapraszamy do nas!

Figurki Mulan to jedna z wielu naszych propozycji dla kolekcjonerów, fanów komiksów oraz najmłodszych zafascynowanych światem bajek. U nas znajdziesz również popularne POP! Rocks figurki, a także różnego rodzaju statyczne lub ruchome figurki przedstawiające najważniejszych superbohaterów i nie tylko!

Dostępność
Cena
Tematyka
Bohater (1)
Producent