9/9

Gry planszowe kooperacyjne

Gra planszowa Diuna: Sekrety Rodu
Rabat 39%
149,95 PLN 92,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Minimalna ilość graczy1
Gra planszowa X-Men: Bunt mutantów
Rabat 30%
199,95 PLN 139,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1
Gra planszowa Zombie Teenz: Ewolucja
Rabat 38%
99,95 PLN 62,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra Fudżi
Rabat 31%
129,95 PLN 90,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra słowna Jednym słowem
Rabat 31%
79,95 PLN 55,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Minimalna ilość graczy3
Gra planszowa Ghost Stories (druga edycja)
Rabat 34%
169,95 PLN 113,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1

Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w gry planszowe kooperacyjne, koniecznie musisz spróbować! Planszówki kooperacyjne mają na celu jak najlepiej zintegrować gracza z pozostałymi uczestnikami zabawy. Tutaj nie ma miejsca na rywalizację! Gry kooperacyjne wzmacniają więzi, tworzą przestrzeń do wspólnych rozwiązań i polegają na współpracy. Doskonała forma zabawy dla dzieci pozwala już od najmłodszych lat uczyć się podziału ról w grupie, zasad wspólnego planowania działań i radości z osiągniętych sukcesów. Czy gry planszowe kooperacyjne są dla dorosłych? Oczywiście, że tak! Jeśli masz w rodzinie indywidualistę, przekonaj go do rodzinnej zabawy! Gra kooperacyjna uczy logicznego myślenia i zespołowej pracy.

Czym wyróżniają się gry kooperacyjne?

Popularne gry planszowe różnią się od gier kooperacyjnych tym, że mają w sobie element rywalizacji. Z kolei gry kooperacyjne planszowe kładą nacisk na zwycięstwo całego zespołu. Czego jeszcze Ty lub Twoje dziecko może się nauczyć? Z pewnością komunikacji! Ćwiczenie płynnego i zrozumiałego wypowiadania się na różne tematy ułatwi codzienne funkcjonowanie nie tylko w rodzinie, ale także środowisku szkolnym i zawodowym. Strach przed krytyką często powstrzymuje przed realizacją celów. Dlatego podczas gry można kształtować umiejętność dzielenia się swoimi pomysłami

Najlepsze gry planszowe kooperacyjne podobnie, jak gry planszowe przygodowe oraz familijne planszówki rozwijają wyobraźnię i pobudzają mózg do pomysłowej pracy. Gry kooperacyjne poniekąd zmuszają do obdarowania innych członków zespołu zaufaniem, bo bez niego sukces i kontynuowanie gry nie ma sensu.

O czym są gry kooperacyjne?

Bardzo często gry planszowe kooperacyjne dla dzieci nawiązują swoją fabułą do bajek, ale nie zawsze! Warto wiedzieć, że planszowe gry kooperacyjne, podobnie jak filmy łączą w sobie wiele gatunków. U nas znajdziesz horror, komedię, fantastykę i wiele innych propozycji. Gracze mają za zadanie rozwikłać tajemnicę, znaleźć przestępcę lub pokonać kilka trudności. Chodzi o to, by wykazać się swoją inteligencją, umiejętnością negocjacji, sprytem, a nawet opracować skuteczny plan działania. 

Nasz geek sklep oferuje kooperacyjne gry planszowe o charakterze detektywistycznym, sensacyjnym, skojarzeniowm i przygodowym. Duży wybór gier kooperacyjnych dla dzieci, rodzin, a nawet tylko dla dwóch osób sprawi, że nie będziesz mieć problemu z podjęciem decyzji. Warto jeszcze dodać, że każda gra planszowa kooperacyjna mieści się w poręcznym opakowaniu, dlatego doskonale sprawdzi się na domówce u znajomych, w podróży i na wakacjach.

Dostępność
Cena
Zalecana liczba graczy
Tagi
Zalecany wiek
Skala trudności