9/9

Gry planszowe dla dzieci

28,90 PLN
Niedostępny
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Zombie Teenz: Ewolucja
Rabat 38%
99,95 PLN 62,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra Story Cubes: Harry Potter
Rabat 30%
49,95 PLN 35,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Minimalna ilość graczy2
Gra Pluszowych snów!
Rabat 34%
79,95 PLN 53,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra karciana Strachu Ciachu
Rabat 43%
74,95 PLN 43,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra karciana Chyba śnisz!
Rabat 33%
69,95 PLN 47,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra planszowa Opowiadanki
Rabat 31%
79,95 PLN 55,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra Zaczarowane drzewo
Rabat 34%
93,90 PLN 62,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Gra karciana Tropico
Rabat 42%
44,95 PLN 26,00 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2

Chcesz zapewnić swojemu maluchowi rozrywkę, a jednocześnie zadbać o jego rozwój? Gry planszowe dla dzieci to świetna alternatywa dla wielu innych zabawek. Dzięki zaangażowaniu, jakiego wymagają planszówki dla dzieci miło spędzicie wspólny czas, w ramach którego możesz nauczyć się wiele o swoim dziecku. Gra planszowa dla dzieci to także świetny sposób na zajęcie większego grona maluchów jednocześnie. Wystarczy, że wyjaśnisz zasady rozgrywki oraz zadbasz, aby obyło się bez większych kłótni, a przynajmniej na jakiś czas Twoje pociechy zajmą się ciekawym zajęciem.

Najlepsze gry planszowe dla dzieci

Zastanawiasz się, jakie planszowe gry dla dzieci cieszą się aktualnie największą popularnością? Jeśli w swoich zbiorach masz planszówki z Twojego dzieciństwa to najwyższa pora, by je wyjąć. W razie ich braku zapraszamy do przejrzenia oferty, jaką przygotował geek sklep - Dystryktzero.pl. Najlepsze gry planszowe dla dzieci to produkty, które z łatwością tu znajdziesz. Wśród nich dostępne są m.in. planszówki nawiązujące do uwielbianej przez wiele dzieci serii Harry Potter, oraz inne gry pozwalające na rozwój wyobraźni. Dzięki nim Twoje dziecko nie tylko pozna zasady sprawiedliwej rywalizacji, ale też zacznie strategicznie myśleć i rozwijać się na wielu innych polach.

Planszówki dla dzieci w różnym wieku

Popularne gry planszowe, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym to propozycja dla dzieci właściwie w każdym wieku. Ważne, by już od małego kształtować w dziecku umiejętności współpracy i sprawiedliwej rywalizacji, dlatego część z planszówek to gry dla dzieci już od 3 lat. Wśród nich dostępna gra karciana Potwory do Szafy, która doskonale nadaje się do zabawy przed snem. Nieco starsze dzieci chętnie zagrają w Pytaki - planszówkę dla całej rodziny. Za to wśród najstarszych dzieci królują gry słowne i karciane, w których najważniejszy jest refleks. Oczywiście wskazany w instrukcji wiek jest jedynie zalecany i w zależności od potrzeb i chęci we wszystkie planszowe gry dla dzieci mogą grać osoby w dosłownie każdym wieku.

Gry planszowe dla dzieci - pomysł na prezent

Jeśli nie wiesz, co wybrać na prezent dla dziecka znajomych lub kogoś z rodziny, albo chcesz obdarować czymś fajnym swoją własną pociechę, to gra planszowa dla dzieci będzie doskonałym wyborem. Spośród dostępnych planszówek z łatwością wybierzesz ją dzięki możliwości wskazania wieku i skali trudności. Jeśli zależy Ci na tym, by maluch sam był w stanie się nią zająć, możesz wybrać grę, która jest bardzo prosta. Jednak w każdej chwili możesz przyjść mu z pomocą, dlatego te z kategorii prostych też świetnie się sprawdzą. Jeśli zdecydujesz się podarować właśnie taki prezent, maluch z pewnością będzie szczęśliwy a planszówka dla dzieci stanie się obowiązkowym elementem każdego spotkania!

Dostępność
Cena
Zalecana liczba graczy
Tagi
Zalecany wiek
Skala trudności