9/9

Dodatki do gier

Dodatek do gry karcianej Pojedynek Superbohaterów DC: Kryzys
Rabat 33%
99,90 PLN 66,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Dodatek do gry karcianej Pojedynek Superbohaterów DC: Strażnicy
Rabat 30%
59,95 PLN 41,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2
Dodatek do gry planszowej Pokój 25: Sezon 2
Rabat 22%
89,95 PLN 69,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy1
Dodatek do gry planszowej Cywilizacja: Poprzez wieki (3 edycja) - Cuda i liderzy
Rabat 21%
119,95 PLN 94,90 PLN
Niedostępny
Minimalna ilość graczy2
37,00 PLN
Dostępny, wysyłka w 24h
Dodatek do gry 7 cudów świata: Armada (nowa edycja)
Rabat 23%
129,95 PLN 99,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy3
Dodatek do gry karcianej DC Wieczne zło i Pojedynek Superbohaterów (Łotrzy)
Rabat 20%
59,90 PLN 47,90 PLN
Pozostała tylko 1 szt.
Minimalna ilość graczy2

Planszówki i karcianki to Twoja pasja? Oferujemy dodatki do gier, które zwiększają poziom frajdy! Dodatki do gier planszowych czy karcianych mają na celu urozmaicić rozgrywkę, a także podnieść poziom trudności oraz rozwinąć wątki w danym uniwersum. Wybierając wymarzone dodatki czy rozszerzenia do gier planszowych i karcianych, warto pamiętać, że nie stanowią one samodzielnej gry. Aby móc ich używać niezbędna jest podstawowa wersja gry. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dodatki, które zawierają instrukcję, dzięki czemu bez problemu rozpoczniesz rozgrywkę na wyższym poziomie.

Rozszerzenia do gier planszowych

Gry planszowe to świetny sposób na umilenie sobie wieczorów w gronie znajomych lub rodziny, a także pobudzenie wyobraźni. Planszówki doskonale sprawdzają się także podczas wyjazdów czy jako prezent dla bliskiej osoby zafascynowanej popkulturą. Niestety, każda gra się kiedyś kończy – na szczęście wiemy, co z tym zrobić! Proponujemy dodatki do gier planszowych, które pomogą Ci wprowadzić rozgrywkę na wyższy poziom rywalizacji. Rozszerzenie wnoszą ze sobą zwykle nowe postacie, unikalne umiejętności czy nieznane dotąd obszary gry. To także nowe sposoby punktacji oraz zmienne układy na planszy, dzięki którym możesz modyfikować podstawową wersję i rozgrywać całą planszówkę na nowo!

Rozszerzenia do gier karcianych

Jeśli interesują Cię gry karciane kolekcjonerskie, to z pewnością docenisz szeroki wybór dodatków, który przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie online. W zależności od wybranego rozszerzenia możesz liczyć na ciekawe postacie, nowy tryb gry czy wyjątkowy mechanizm współdziałania. Dodatkowe karty to także gratka dla kolekcjonerów, ponieważ stanowią one niestandardowe uzupełnienie zbioru. U nas znajdziesz nie tylko oryginalne talie kart do gry fabularnej, ale również dodatki takie jak zestaw unikalnych kości do gry OBCY, które zostały stworzone, aby wspierać zasady gry. Na szczególną uwagę zasługują też znane i lubiane tytuły, m.in. dodatki do gier DC, w których gracze wcielają się w łotrów i przestępców. 

Najlepsze dodatki do gier – tylko u nas!

Nasz geek sklep to miejsce, które łączy fanów popkultury i kolekcjonerów oryginalnych kart czy figurek. Wszystkie produkty są oryginalne, autentyczne i pochodzące od licencjonowanych producentów. To gwarancja, że kupujesz towar zaakceptowany przez właściciela danej marki. Wiele oferowanych przez nas przedmiotów posiada również certyfikaty autentyczności, dzięki czemu stanowią one doskonały okaz kolekcjonerski. Proponujemy popularne gry planszowe w atrakcyjnych cenach – sprawdź naszą szeroką ofertę już dziś!

Dostępność
Cena