Uwaga Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

Darmowa dostawa od 250 zł

Nowa odsłona sklepu Dystryktzero.pl


Nowa odsłona sklepu Dystryktzero.pl

Bardzo miło jest nam napisać że nasz sklep istnieje na rynku już ponad siedem lat. A to tylko i wyłącznie dzięki Wam, za co ogromnie dziękujemy. My sami od momentu jego powstania cały czas staraliśmy się tworzyć miejsce bardzo przyjazne i użyteczne dla wszystkich geeków i pasjonatów amerykańskiej popkultury, dostarczając zarówno wysokiej jakości produkty oraz jak najlepszą obsługę. 

Nigdy nie poprzestaliśmy na rozwijaniu różnych aspektów naszej działalności. Czy to tych rzeczy, nazwijmy to, z zaplecza, czy też tych które sami widzicie gołym okiem.

I w dniu dzisiejszym nadeszła pora na taką właśnie zmianę. Wcale zresztą niemałą. Albowiem uznaliśmy że najwyższy czas nieco odświeżyć już naszą dosyć sędziwą stronę sklepu. Zmiany wizualne możecie dostrzec sami gołym okiem. Od siebie dodam jedynie że przy wszelkich poprawkach nad stroną zawsze staramy się trzymać jednej prostej reguły, a mianowicie by nie robić niczego drastycznego. By jednocześnie odświeżać i poprawiać to co nie działało, ale trzymać się znanego już Wam układu.

I taka właśnie miała być w zamyśle nasza nowa strona. Lekko zmodyfikowaliśmy grafikę. Wprowadziliśmy kilka udogodnień które powinny być szybko wyczuwalne po obcowaniu ze stroną. Jeśli w trakcie pojawiłyby się jakieś problemy lub błędy, to bardzo gorąco zapraszamy do kontaktu i zgłaszania wszelkich uwag.

Na koniec jeszcze dodam że wraz z nową stroną będziemy powoli, acz stopniowo, zmieniać wiele innych aspektów. Stąd w niedalekiej przyszłości możecie się spodziewać od nas jeszcze więcej niespodzianek.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Nowy wpis