Uwaga Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

Darmowa dostawa od 250 zł

9/9

Gry planszowe anglojęzyczne

Brak produktów w tej sekcji

Jesteś miłośnikiem wielkich przygód? Wybierając gry planszowe po angielsku, poznasz nowe światy i przeżyjesz niezapomniane historie. Wszystko to zaś wydarzy się w Twoim domu, w towarzystwie Twoich najbliższych. Baw się, graj i ucz, wykorzystując do tego gry planszowe angielskie.

Pamiętaj, nie musisz perfekcyjnie znać języka angielskiego. Nasz geek sklep oferuje wiele ciekawych tytułów, które wymagają różnego poziomu zaawansowania językowego. Wybierz odpowiedni dla siebie i rozpocznij rozgrywkę.

Polskie wydanie planszówki po angielsku

Słyszałeś o ciekawej grze planszowej, której nie wydano w Polsce? Nie bój się kupić planszówki po angielsku. Nie wszystkie popularne gry planszowe są tłumaczone na język polski. Powoduje to, że wiele interesujących rozgrywek Cię ominie. Warto więc śledzić, nie tylko rynek polskich wydań gier, ale także obserwować, czy nie pojawiły się interesujące gry planszowe w języku angielskim.

W przypadku wielu planszówek wiadomo wcześniej, że zostaną one przetłumaczone na język polski. Często jest to jednak bardzo długi proces. Zamiast czekać na wersję polską, kup gry planszowe anglojęzyczne. Mają one jeszcze jeden plus, na pewno nie będą posiadać błędów w tłumaczeniu. Nie musisz się więc obawiać tego, że nie będziesz wiedzieć, w jaki sposób zagrać kartę, podczas rozgrywki w gry karciane anglojęzyczne.

Baw się i ucz, dzięki grom planszowym anglojęzycznym

Gra planszowa po angielsku ma jeszcze jeden zasadniczy plus. Dzięki niej możesz nauczyć się lub podszkolić język obcy. Nauka przez zabawę jest o wiele przyjemniejsza, niż czytanie kolejnych słówek. Panująca atmosfera radości i swobody podczas rozgrywki w gry planszowe po angielsku, sprzyja więc uczeniu się. Nie będziesz odczuwać zdenerwowania i zniechęcenia, bo zdobywanie wiedzy jest efektem ubocznym gry. Z czasem zaczynasz kojarzyć słowa z obrazami lub czynnościami i nieświadomie poznajesz nowe słówka.

Istnieją także specjalne gry planszowe do nauki angielskiego. Są one szczególnie polecane osobom zaczynającym swoją przygodę z językiem obcym. Pomogą one zdobyć w łatwy, oparty na skojarzeniach, sposób podstawową wiedzę. Gry planszowe edukacyjne to zatem świetny sposób na pierwszy kontakt z językiem angielskim.

Dla kogo są gry planszowe anglojęzyczne?

Gry planszowe anglojęzyczne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych będą świetnym wyborem. Ciekawym rozwiązaniem jest więc, by wspólnie ze swoimi pociechami odkrywać świat obcojęzycznych planszówek. W takiej sytuacji każdy coś zyska. Dla dziecka gra planszowa posłuży do nauki angielskiego, natomiast rodzic pozna nową niedostępną w Polsce planszówkę.

Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że zagrasz w najlepsze gry planszowe anglojęzyczne. Pamiętaj jednak, by dostosować planszówkę do Twojego wieku i poziomu zaawansowania. Graj po angielsku i przeżywaj niezapomniane przygody we własnym domu!

Dostępność