9/9

Figurka Vitruvian H.A.C.K.S. - Halfling Scout Dwynn Dellos

814800024681
Zdjęcia często przedstawiają prototypy, finalnie produkt może się nieznacznie różnić (*)
146,90 PLN
Produkt w Przedsprzedaży
Realizacja po terminie dostawy

Produkt z Przedsprzedaży (Pre-Order) zostanie wysłany dopiero po dostawie do sklepu. Poniższa data ukazania się produktu jest jedynie orientacyjnym terminem i może ulegać zmianie.

Orientacyjny termin wydania: 31/03/2025

Więcej o produktach Pre-Order
+
Informacje o Przedsprzedaży
Koszty Dostawy
Czas realizacji
Metody płatności
Dlaczego warto wybrać Dystryktzero.pl

Sprawdzony i bezpieczny sklepDziałamy na rynku już niemal od 7 lat. Przez ten czas 99% Klientów pozytywnie oceniła nasz sklep. Opinia Klienta w serwisie Ceneo.pl - Profesjonalna obsługa klienta, towar błyskawicznie wysłany i odpowiednio zapakowany. Polecam wszystkim !

Bezproblemowe zwroty i wymianaOferujemy możliwość całkowicie bezproblemowych zwrotów zakupionych produktów w ciągu 14 dni. Natomiast jeśli tylko pojawi się jakiś problem z Twoim zamówieniem zawsze staramy się rozwiązać go błyskawicznie i z korzyścią dla Ciebie realizując dla Ciebie szybkie darmowe zwroty reklamacji.

Tylko oryginalne produktyWszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni oryginalne. Zostały wykonane na licencji danej marki przez cenionych producentów.

Szybka realizacja wysyłekPosiadamy swój własny magazyn w Polsce, dzięki czemu większość produktów posiadamy fizycznie u siebie. Tym samym wszystkie dostępne produkty w naszym sklepie wysyłamy w przeciągu 24h. Z nami masz gwarancję rzetelności i szybkości.

Mogą Cię jeszcze zainteresować
Opis

Figurka kolekcjonerska Halfling Scout Dwynn Dellos, pochodzi z serii figurek Vitruvian H.A.C.K.S. przedstawiającej oryginalne postacie stworzone przez producenta Boss Fight Studio.

Figurka mierzy około 10 cm wysokości, została wykonana z plastiku i jest ona w pełni ruchoma. Ponadto do zestawu zostały dołączone wymienne elementy oraz dodatkowe akcesoria, dzięki czemu możemy przedstawić postać tak, jak w danej chwili preferujemy. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, bogactwem detali i ładnym malowaniem. Całość została zapakowana w estetyczne blistrowe pudełko.

Poniżej umieszczamy opis producenta w języku angielskim:


Dwynn Dellos - Halfling Thief

Historical Documentation

Most halflings are home birds: rarely leaving their communes. On occasion, one or more will feel the allure of the open road and will venture into the outside world. Dwynn Dellos is one such, they arrived in Accord one morning and began to offer their services to mercenary bands preparing to march to the front line in support of the overtaxed Knights of Accord. Halflings are quiet and have learned to make themselves invisible to prying eyes. These traits have been developed to counteract their relative physical weakness and lack of fighting acumen. Halflings prefer to melt away into the shadows or take cover unseen when danger is at hand. A mercenary group who were to scout a Blasted Lands Orc encampment on the road to Herder’s Grove recruited Dwynn to infiltrate the camp and report back. It was their report that the Orcs were in dire straits from previous battles, knowledge gleaned from Dwynn’s sortie, which encouraged the Knights of Accord to attack the Orcs and run them off.

Cechy

Cechy główne

Tematyka:
  • Vitruvian H.A.C.K.S.
Producent:
Boss Fight Studio
Opakowanie:
Blister
Rodzaj produktu:
  • Figurka ruchoma

Cechy produktu

Wysokość:
10 cm
Akcesoria w zestawie:
Posiada
Zakres ruchu:
W pełni ruchoma
Materiał:
Plastik
Seria:
  • H.A.C.K.S.
Znajdź podobne
Informacja o produktach
Produkt oryginalny

Wszystkie sprzedawane produkty w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Wszystkie gadżety jak kubki, lampki, wycieraczki a nawet breloczki, posiadają licencję danego tytułu i zostały wyprodukowane przez producentów którzy nabyli odpowiednie prawa od twórców. Sami nie zajmujemy się produkcją.

Produkty kolekcjonerskie, takie jak np. figurki pochodzą tylko od znanych i cenionych producentów. Wiele z nich posiada swój własny certyfikat autentyczności. Na naszych wirtualnych półkach nigdy nie znajdziesz produktu który by pochodził z niewiadomego źródła.

Kupując w Dystryktzero.pl możesz mieć pewność że nabywasz produkt oryginalny i licencjonowany, a co za tym idzie - zaakceptowany przez właścicieli danej marki!

(*) Pragniemy natomiast przekazać że producenci figurek często na swych zdjęciach przedstawiają prototyp produktu jeszcze sprzed okresu produkcji, lub też tzw. render. Tym samym finalny produkt może się nieznacznie różnić od prezentowanych zdjęć. W szczególności dotyczy to różnic w malowaniu, różnic pomiędzy egzemplarzami tego samego produktu, różnic w pozycjonowaniu elementów figurki. Pamiętaj proszę że wiele z figurek kolekcjonerskich jest malowana ręcznie, stąd naturalną koleją rzeczy jest że różnice w egzemplarzach będą się zdarzać.

Wiedz natomiast że jeśli po otrzymaniu zamówienia nie będziesz zadowolony z otrzymanego produktu możesz go bez problemu do nas zwrócić !

Opinie

Nie znaleziono opinii

Recenzja tego produktu

W naszym sklepie opinie może zamieścić każdy Użytkownik strony. Przed jej publikacją jest ona weryfikowana jedynie pod kątem wpisów zabronionych na które składają się np. wulgarne czy nieodpowiednie słownictwo, odnośniki do stron trzecich, łamanie innych obowiązujących praw, marketingu szeptanego, jak i również faktu czy wpis jest rzeczywistą opinią i dotyczy opisywanego produktu. Jako sklep nie stosujemy selekcji publikacji tylko opinii pozytywnych, czy też tylko od zweryfikowanych kupujących. Po akceptacji opinia jest w naszym sklepie oznaczona czy pochodzi od użytkownika który dokonał również zakupu, czy też nie.

Napisz recenzję
Podobne produkty