9/9

Wggw

Witam Cię na geekowskim blogu naszego sklepu, skupionym na tematyce którą odnajdziesz również w naszym asortymencie, czyli wszystko od filmów, przez komiksy, seriale, gry, jak i również książki. Jednym słowem popkultura w najlepszym wydaniu. Natrafisz tu zarówno na wpisy odnośnie sprzedawanych przez produktów, ale także ciekawe, mam nadzieję, artykuły na przeróżne tematy, czy też relacje z imprez i konwentów dla geeków, jak i wpisy o interesujących miejscach do odwiedzenia dla każdego fana.

Chcemy by ten blog nie był tylko o naszych produktach, ale po prostu kolebką tego co ciekawego się dzieje na świecie i ogólnie cały geek lifestyle. Będziemy się starać publikować tutaj regularne treści, a także zamieszczać gościnne wpisy od naszych partnerów i innych blogerów których być może już sam znasz. Dodatkowo także znajdziesz tu naturalnie prezentacje naszych produktów, zarówno prezentacje zdjęciowe i opisowe, jak i filmiki video figurek i innych gadżetów.

Jeżeli chcesz być na bieżąco to gorąco zachęcamy do subskrypcji, czy to rss czy też polubienia naszych kanałów, a na pewno niczego nie przegapisz :)

Znajdź nas również na:

YouTube Facebook Instagram

Blog

16/04/2016
Marek Pokorski
 

Wybrane licencje:

Harry Potter Deadpool Nintendo Star Wars Marvel Gra o Tron Dragon Ball Z DC Comics Warhammer Stranger Things Sailor Moon Alien i Predator Przyjaciele Genshin Impact Harley Quinn Rick and Morty Batman Lord of the Rings Blizzard Assassins Creed Wiedźmin Spider-Man Disney Gundam Mortal Kombat Cyberpunk 2077 Fortnite My Hero Academia Masters of the Universe One Piece Teenage Mutant Ninja Turtles Naruto Nightmare Before Christmas Demon Slayer Transformers Neon Genesis Evangelion