Darmowa dostawa od 200 zł
Potrzebujesz pomocy ?

Możesz się z nami skontaktować w dowolny sposób - przez e-mail, telefonicznie, czy nawet media społecznościowe. Celujemy by udzielać wsparcia natychmiastowo w godzinach pracy, oraz maksymalnie w ciągu 24h poza nimi.

Poniedziałek - Piątek - od 9 do 16

535 883 874
sklep@dystryktzero.pl

Dystryktzero.pl
Łączna 13
09-402, Płock

Centrum Pomocy

Możesz także zajrzeć do naszego Centrum Pomocy gdzie odnajdziesz najważniejsze informacje odnośnie strony oraz składania zamówień. Jak i również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Znajdziesz nas także na:

Facebook
Częste konkursy, promocje, zapowiedzi oraz wieści o nowych ciekawych rzeczach w naszym sklepie.

Instagram
Zobacz z bliska i w użyciu jakie fajne produkty mamy w ofercie.

YouTube
Wideo prezentacje figurek oraz gadżetów. Jak i przegląd nowości wszystkiego co się u nas pojawia.

Współpraca z Dystryktzero.pl

Poprzez swój sklep Dystryktzero.pl od zawsze starałem się łączyć z osobami o podobnej pasji do mojej. Czyli takimi którzy uwielbiają geek kulturę & lifestyle, są miłośnikami filmów / gier / komiksów. Ja sposób dzielenia wybrałem poprzez sklep, natomiast jeśli Ty dzielisz się swoją pasją prowadząc Bloga / Serwis, czy też tworzysz kanał na YouTube lub Facebooku, to zapraszam bardzo gorąco do współpracy, a być może razem wyjdzie nam coś fajnego :)

Po prostu odezwij się najlepiej wysyłając do mnie e-maila na adres m.pokorski[at]groovyreality.pl ( zamień [at] na @ ) lub korzystając z działu kontakt. Daj znać co i pod jakim adresem prowadzisz.

Kilka informacji w punktach

  • Statystyki nie są najważniejsze. Dużo istotniejsze jest czy prowadzisz coś regularnie, jak długo, oraz Twoja pasja do tego co robisz
  • Możemy zrobić zarówno jednorazową akcję lub też nawiązać stałą długoterminową współpracę
  • Poprzez Współpracę rozumiem coś innego niż standardowa reklama. Stąd nigdy nas nie interesują banery, artykuły sponsorowane o sklepie itp.
  • To na czym nam najbardziej zależy to pokazywanie produktów oraz wzmianki o sklepie ;)