KOD: NECA31840

Figurki Pacific Rim Action Figure 2-Pack Gipsy vs. Knifehead 18 cm
Figurki Pacific Rim Action Figure 2-Pack Gipsy vs. Knifehead 18 cmFigurki Pacific Rim Action Figure 2-Pack Gipsy vs. Knifehead 18 cm
Brak Dostępny, duża ilość - produkt znajduje się w naszym magazynie w ilości co najmniej 5 sztuk. Taki produkt jest wysyłany w ciągu 24h, często jeszcze tego samego dnia.

Mała ilość - produkt znajduje się w naszym magazynie, ale w ilości tylko od 1 do 4 sztuk. Nadal jest on wysyłany w 24h. Jednak to co istotne, to fakt że przy zakupie większej ilości takiego towaru, termin wysyłki w 24h, może nie objąć wszystkich sztuk.

Magazyn zewnętrzny - produkt znajduje się w magazynie u dystrybutora / producenta z którym współpracujemy. Produkty te sprowadzamy tak naprawdę pod zamówienia i trwa to z reguły od 2 do 4 dni.

PRE-ORDER - produkt nie pojawił się jeszcze na rynku i jest dostępny w tzw. Zamówieniach przedpremierowych.

Brak - Produktu nie ma zarówno w naszym magazynie, jak i w magazynach naszych dostawców LUB jest to produkt sprowadzany na specjalne Zamówienie. Zachęcamy do pytania o dostępność, albowiem nasz system mógł jeszcze nie zaktualizować stanów i może produkt jest już dostępny.
Produkt wyprzedany

Produkt ten został już całkowicie wyprzedany i jego sprzedaż nie jest kontynuowana. Realizacja Zamówienia nie będzie możliwa.

Średnia ocen:
Program lojalnościowy

Nie chcesz klikać na stronie ?! Zamów telefonicznie - (24) 384 33 00

7950 pkt.
477 pkt.
Mogą Cię również zainteresować
Opis

Zestaw dwóch figurek, każda o wysokości około 18 cm, wyprodukowane przez firmę NECA. Zestaw zawiera postać Jaegera - Gipsy Danger oraz Knifehead, wzorowane na filmie Pacific Rim (2013).

Obie figurki zostały wykonane z ogromną precyzją i uwzględnieniem nawet najdrobniejszych detali. Posiadają dużą ilość punktów artykulacji co pozwala ustawić je w dowolnej pozie, lub samemu odtworzyć epicką walkę pomiędzy tym wielkim robotem i potworem.

Cechy

Cechy główne

Blister
NECA
  • Pacific Rim Pacific Rim
16 lat

Cechy produktu

18 cm
Zestaw składający się z dwóch figurek

W skrócie

Posiada ruchome elementy
UWAGA: To nie jest zabawka
Opinie

Nie znaleziono wpisów

Zapytaj o produkt

Wpisz znaki które są widoczne na obrazku powyżej.

Ładuję...